Про Інститут

З 2006 року  Яготинська філія МАУП здобуває  статус інституту МАУП, що надало змогу самостійно реалізовувати найбільш цікаві проекти в освітянській політиці, більш стрімко реагувати на нові тенденції в науці та освіті, враховуючи перш за все специфіку столичної області. Серед  інших вузів столичної області Інститут займає гідне місце в системі освіти.

В 2010 році був відкритий коледж при Яготинському інституті МАУП, де випускники 9-х класів мають можливість вступати на денну форму навчання за  такими спеціальностями: соціально-правова робота та фінанси. По закінченню коледжу, студенти отримують диплом молодшого спеціаліста і при бажанні вступають до інституту відразу на 3-ій курс.

Навчальний процес підготовки в Яготинському інституті ПрАТ “ВНЗ «МАУП» здійснюють чотири кафедри:

 

Яготинський інститут МАУП очолює   кандидат філософських наук, доцент Чорноштан Тамара Миколаївна.

За період існування Яготинського інституту МАУП  було підготовлено 3054 спеціалістів.

З метою удосконалення системи освіти та задоволення потреб держави у висококваліфікованих спеціалістах в Яготинському інституті існує багаторівнева система освіти, до якої належать молодший спеціаліст, бакалаврат та здійснюється професійна підготовка та перепідготовка спеціалістів.

Науково-дослідна   діяльність    Яготинського    інституту МАУП проводиться згідно з “Положенням про науково-дослідну роботу Яготинського інституту МАУП ”. Колективи кафедр беруть активну участь у науково-дослідній діяльності Інституту в межах науково-дослідної теми «Державне регулювання соціально-економічного  розвитку Київської області». Науково-дослідна робота проводиться в умовах співробітництва з провідними теоретиками і практиками інших ВНЗ та підприємств і організацій. 

Керівництво і науковий відділ Яготинського інституту МАУП значну увагу приділяє підвищенню кваліфікації та професійної майстерності викладацького складу кафедр. Причому найважливішою її формою вважається підвищення кваліфікації та професійної майстерності шляхом навчання в докторантурі та аспірантурі національних і державних вищих навчальних закладів.

Активну участь у науковій роботі кафедр беруть студенти. Вони в рамках науково-дослідної теми Інституту пишуть наукові роботи, статті, беруть участь в олімпіадах, конференціях, конкурсах, що проводяться ВНЗ області та України. З 2003 року працює Студентське наукове товариство, яке займається організацією науково-дослідної роботи студентів.

Щорічно на базі ЯІ МАУП організовуються  студентські  конференції  в яких беруть участь не тільки студенти Яготинського  Інституту МАУП, а  також  студенти інших вищих учбових закладів України.

Але ми не обмежуємося лише навчанням. У межах студентського самоврядування  проводяться урочисті заходи до кожної визначної події. Наприклад, традиційно на початку року  відзначається День знань, до якого залучаються не тільки студенти старших курсів, а також і першокурсники. Наступна традиційна подія – це посвята у першокурсники. У ході свята студенти-старшокурсники знайомляться із поповненням вузу, а першокурсники можуть проявити свої здібності, окрім того, це прекрасний спосіб подружитися та адаптуватися до умов вузу. Як подарунок від старшокурсників вручається Квиток на першу студентську кашу, Талон на відвідування студентської їдальні. Через місяць проводиться урочистий вечір до Дня працівника освіти.

Силами студентського самоврядування  проводяться інші культурно-масові та спортивні заходи. До дня Покрови Пресвятої Богородиці студентська рада разом з районним козацьким об’єднанням «Січ»  проводять посвяту в козаки та змагання із спортивного орієнтування, стрільби, долання перешкод та приготування традиційного козацького кулешу під назвою «Дорога на Січ». Студентське самоврядування тісно співпрацює з  Центром соціальних служб для молоді, спільно проводить семінари  та тренінги  щодо пропаганди здорового способу життя серед молоді.

При Яготинському інституті МАУП був створений вокально-інструментальний гурт «Парадайз» в складі якого є не лише студенти, а і викладачі. Багато разів гурт брав участь у різних фестивалях та займали призові місця,

Великою популярністю користується хореографічний гурток, студенти якого можуть оволодіти технікою бальних та сучасних танців. Також мають багато нагород за прийняття участі в різних номінаціях.

У закладі діє спортивний гурток, члени якого відстоюють честь не лише вузу, а й нашого рідного міста за що також мають безліч грамот та кубків.

Студенти Яготинського інституту МАУП приймають участь і у грамадсько-корисній позанавчальній діяльності. За ініціативою студентської ради була створена волонтерська організація Яготинського інституту МАУП «Промінь добра», студенти якої активно приймають участь в наданні допомоги дітям з малозабезпечених сімей.

На майбутнє складено вже дуже багато планів по збагаченню наукового багажу, по здобуттю нових перемог, адже місією Яготинського інституту МАУП є формування нових поколінь ділових людей, спроможних створювати й ефективно управляти українським бізнесом у ринкових умовах, бути кращими в Україні і конкурентоспроможними у регіональному, всеукраїнському, європейському та світовому ринковому просторі.